Z przyjemnością informujemy, że akcja Studenckiego Koła SEP Politechniki Gdańskiej nr 116 „SK SEP PG & Przyjaciele – Razem dla Szlachetnej Paczki” została nominowana do plebiscytu Złotych Lwiątek 2019 i wygrała w kategorii Działalność Charytatywna. Jest to już czwarte Złoto Lwiątko z rzędu które otrzymało Koło nr 116. Plebiscyt organizowany jest przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej w celu wyróżnienia osób oraz najlepszych inicjatyw studenckich. Uroczysta Gala odbyła się 30.11.2019 r. w Auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. 

W ramach ubiegłorocznej akcji członkowie Koła oraz sympatycy mogli przynosić na zorganizowane dyżury produkty pierwszej potrzeby takie jak produkty spożywcze, środki czystości czy ubrania. Wszystkie zebrane rzeczy przekazane zostały wybranej przez SK SEP PG rodzinie – starszemu małżeństwu ze Starogardu. 

Łączna wartość zakupionych produktów wyniosła 3.465 zł. W inicjatywę zaangażowało się 59 osób, a na organizację i realizację akcji poświęcono 5 tygodni.

W tym roku SK SEP kontynuuje inicjatywę, tym razem na rzecz samotnej matki z trójką dzieci.

Dodaj komentarz