Szanowni Państwo, 

Gdańskie Dni Elektryki co roku gromadzą coraz więcej ludzi nauki oraz przedstawicieli firm, jak i młodych konstruktorów, studentów oraz delegatów z branży elektroenergetycznej. W dniach 26-28 października 2017 na terenie Politechniki Gdańskiej odbędzie się 42 edycja GDE.

Cieszymy się ze wzrastającego zainteresowania organizowanego przez nas wydarzenia. Zamierzając podtrzymywać wybraną w poprzednich latach koncepcję, pragniemy poinformować, że Gdańskie Dni Elektryki kolejny raz będą kilkudniowym wydarzeniem obejmującym szkolenia branżowe, zawody dla młodych konstruktorów oraz wyjazd techniczny. Podobnie jak w poprzednich edycjach głównym elementem 42 GDE będzie organizowana dnia 27 października konferencja naukowo-techniczna o temacie: „Nowoczesne technologie w stacjach i liniach elektroenergetycznych”.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie propozycji zaprezentowania referatu podczas 42 Gdańskich Dni Elektryki. Przyjęte referaty zostaną bez opłat opublikowane w Zeszytach Naukowych Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej – 10 pkt. wg listy MNiSW.

Zgłoszenia z krótkim streszczeniem należy przesyłać na adres stanislaw.wojtas@pg.gda.pl do 20 czerwca 2017. Gotowe referaty przygotowane według wzoru na stronie internetowej Wydziału EiA PG (www.eia.pg.edu.pl/wstep) powinny być nadesłane do 31 sierpnia 2017.

Z poważaniem

Stanislaw Wojtas – Komitet Organizacyjny GDE2017

Dariusz Świsulski – Redakcja ZN WEiA PG

Dodaj komentarz