46. Gdańskie Dni Elektryki oraz 24. Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka już za nami. Oba wydarzenia organizowane przez Oddział Gdańsk Stowarzyszenia Elektryków Polskich w dn. 8-12 listopada br., którym głównym miejscem wydarzenia była Politechnika Gdańska cieszyły się niesamowicie wysoką frekwencją liczącą łącznie kilkaset osób.

Ogólnokrajowy charakter obu wydarzeń, stanowił niebywałą okazję do wymiany wiedzy, nie tylko tej praktycznej i teoretycznej, ale również pokoleniowej, z racji tego, że uczestnikami ODME są przede wszystkim studenci, zaś GDE środowisko naukowe i branżowe z wieloletnim doświadczeniem. Tematem przewodnim obu konferencji była „Integracja Energetyki Jądrowej i Odnawialnych Źródeł Energii”. Zgodnie z tradycją w czasie ODME odbyły się posiedzenia Centralnej Komisji Młodzieży SEP oraz Studenckiej Rady Koordynacyjnej SEP.

Pełna relacja z wydarzenia – do pobrania

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział zarówno w GDE jak i ODME !