W dn. 6 grudnia 2021 r. w Hotelu Mercure przy ul. Jana Heweliusza w Gdańsku miało miejsce „Spotkanie Świąteczno-Noworoczne Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk”. Udział w wydarzeniu wzięło niemal 90 uczestników w tym zaproszeni goście na czele z Prezes Pomorskiej Rady FSNT-NOT w Gdańsku prof. dr hab. inż. Bożenną Kawalec-Pietrenko, jak również przedstawicielami Trójmiejskich Uczelni Wyższych – m.in. Dziekanem WE Uniwersytetu Morskiego w Gdyni prof. dr hab. inż. Krzysztofem Góreckim oraz dr hab. inż. Mirosławem Wołoszynem – Dziekanem WEiA Politechniki Gdańskiej. Mimo utrudnień spowodowanych COVID-19, spotkanie się w tak licznym gronie było idealną okazją do wręczenia medali, odznaczeń i wyróżnień dla członków Oddziału, w tym przyznania tytułu „SEP-owca Roku 2021” za całokształt działalności społecznej kol. Patrykowi Zawadzkiemu. Wydarzenie to, było także możliwością do złożenia podziękowań wszystkim członkom Komitetu Organizacyjnego odpowiedzialnego za realizację tegorocznej edycji Gdańskich Dni Elektryki. Poniżej prezentujemy listę osób wyróżnionych/odznaczonych:

Tytuł „SEP-owiec Roku 2021”
Patryk Zawadzki

Srebrna Odznaka Honorowa SEP
Andrzej Drewniak

Medal im. prof. Mieczysława Pożaryskiego
Tadeusz Klonowski

Medal im. prof. Jana Obrąpalskiego
Emil Kuźma

Komitet Organizacyjny 44. Gdańskich Dni Elektryki
Patryk Zawadzki
Kornel Borowski
Przemysław Minkowski
Marek Behnke
Bartłomiej Bladowski
Mateusz Breza
Maciej Dobrodziej
Franciszek Doroń
Maksymilian Malinowski
Anna Perżyło

Nagroda „Verba Docent” czasopisma Elektro Info
Adam Rynkowski

Wszystkim uczestnikom wydarzenia serdecznie dziękujemy za miłą i koleżeńską atmosferę.