Szanowni Państwo,

Niniejszym pragniemy poinformować, iż „Konkurs na najlepszą pracę dyplomową inżynierską 2019” organizowany przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk został rozstrzygnięty.
Poniżej przedstawiamy oficjalne wyniki:

I nagroda (2.500 zł) : Kamil Podgórski
Uczelnia : Uniwersytet Morski w Gdyni, Wydział Elektryczny
„Projekt sterowania statkową oczyszczalnią ścieków z wykorzystaniem sterownika programowalnego S7 – Siemens oraz języka SFV”

II nagroda (1.500 zł) : Krzysztof Zalewski
Uczelnia : Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
„Sieć wielodomenowa w oparciu o Raspberry Pi 3”

III nagroda (1.000 zł) : Cezary Swinarski
Uczelnia : Politechnika Gdańska, Wydział Elektrotechniki i Automatyki
„Praca równoległa oraz grupowe sterowanie podobciążeniowymi przełącznikami zaczepów transformatorów badawczych w Laboratorium LINTE^2”

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpiło podczas inauguracji roku akademickiego na Wydziale EiA i ETi PG oraz posiedzenia Rady Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, które odbyły się na przełomie września i października br.

Laureatom serdecznie gratulujemy ! Zaś wszystkim pozostałym uczestnikom – dziękujemy za udział w konkursie.