Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Studenckie Koło SEP PG po raz trzeci z rzędu zostało uhonorowane główną nagrodą, w organizowanym przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej plebiscycie „Złote Lwiątka”. Pierwsze miejsce zostało wywalczone w kategorii „Projekt Rozwijający Studentów”, za zorganizowane w maju bieżącego roku 21. Laboratorium Wyjazdowe. Główną koordynatorką wydarzenia była kol. Natalia Wojciechowska.

Laboratorium Wyjazdowe – organizowane co roku nieprzerwanie od 21 lat – jest kilkudniowym wyjazdem naukowym, w ramach którego członkowie koła oraz inni wyróżniający się studenci odwiedzają firmy, obiekty i instytucje ściśle związane z tematyką elektryki i energetyki w całej Europie. Biorące w wydarzeniu udział osoby mają w ten sposób możliwość zdobycia doświadczenia, w oparciu o wiedzę pozyskaną na uczelni.

„Złote Lwiątka”, które zostały wręczone 8 grudnia br. na dorocznej Gali Aktywności Studenckiej organizowanej przez Samorząd Studentów PG, są nagrodą przyznawaną w dziewięciu kategoriach na podstawie głosowania całej społeczności studenckiej Politechniki Gdańskiej. Plebiscyt ten ma na celu nagradzanie aktywnych studentów, organizacje studenckie i koła naukowe za ich osiągnięcia oraz działalność.

Zarząd Oddziału składa na ręce Prezes SK SEP PG Julii Soleckiej najwyższe wyrazu uznania za sukcesy osiągane przez członków koła w roku bieżącym – zarówno te indywidualne jak i zespołowe, czego najlepszym przykładem jest powyższe wyróżnienie.

Reprezentantki SK SEP PG – od lewej Natalia Wojciechowska, Julia Solecka, Ewa Gałecka

Dodaj komentarz