W dniu 20 kwietnia 2018 r. na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbyła się druga edycja projektu YES! Gdańsk. Jest to jeden z najnowszych projektów Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechniki Gdańskiej, który został zapoczątkowany z okazji 20-lecia jego istnienia. YES! Gdańsk jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie rozwojem branży energetycznej w Polsce. Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy z Oddziałem Gdańsk SEP.

Celem projektu było wyjście naprzeciw potrzebom studentów: stworzeniu okazji do zaczerpnięcia wiedzy od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym oraz pomocy osobom wiążącym przyszłość z sektorem energetyki na ukierunkowanie swojej ścieżki kariery.

Wkrótce na stronie pojawi się pisemna relacja z tego wydarzenia, jednakże już teraz zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmem podsumowującym YES! Gdańsk, który dostępny jest pod tym adresem.