Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Studenckie Koło SEP PG w organizowanym przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej plebiscycie „Złote Lwiątka 2017”, zostało wybrane najlepszym Kołem Naukowym na Politechnice Gdańskiej. Uhonorowano tym samym ciężką pracę członków koła włożoną w organizację m.in. Laboratorium Wyjazdowego, konferencji YES! Gdańsk oraz Gdańskich Dni Elektryki 2017. Pragniemy zauważyć, że nagroda ta została wywalczona przez SK SEP PG drugi raz z rzędu !

Nagrody „Złote Lwiątko”, które zostały wręczone na dorocznej Gali Aktywności Studenckiej organizowanej przez Samorządu Studentów PG, są przyznawane w dziewięciu kategoriach na podstawie głosowania całej społeczności studenckiej Politechniki Gdańskiej. Plebiscyt ten ma na celu nagradzanie aktywnych studentów, organizacje studenckie i koła naukowe za ich osiągnięcia oraz działalność.