Szanowni Państwo,

Niniejszym pragniemy poinformować, iż „Konkurs na najlepszą pracę dyplomową inżynierską 2017” organizowany przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk został rozstrzygnięty. Poniżej przedstawiamy oficjalne wyniki:

I nagroda (5000 zł) : Agata Kozakowska
Uczelnia : Politechnika Gdańska, Wydział Elektrotechniki i Automatyki
„Koordynacja działania regulatora generatora i regulatora transformatora blokowego – testy na modelu fizycznym”

II nagroda (3000 zł) : Maria Gatz
Uczelnia : Akademia Morska w Gdyni, Wydział Elektryczny
„Opracowanie programu do eksperymentalnej weryfikacji czasowo-częstotliwościowych modeli fal wodnych i wiatrowych”

III nagroda (2000 zł) : Jakub Flis
Uczelnia : Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
Aplikacja demonstrująca techniki cyfrowego odcisku palca dla obrazów”

Nagrody zostały wręczone podczas inauguracji roku akademickiego na macierzystych wydziałach laureatów na przełomie września i października.

Laureatom serdecznie gratulujemy ! Zaś wszystkim pozostałym uczestnikom – dziękujemy za udział w konkursie.