W dniach 27-29.05.2024 r., po długiej 5-letniej przerwie, odbyło się kolejne, zorganizowane przez Studenckie Koło SEP Politechniki Gdańskiej – 22. Laboratorium Wyjazdowe.

Przez 3 dni niezapomnianych wrażeń, uczestnicy mieli okazję odwiedzić takie miejsca jak:

  • Elektrownia Wodna Żarnowiec w Czymanowie
  • Browar Grupy Żywiec SA w Elblągu
  • Eaton Automotive Components w Tczewie

Każdy z powyższych zakładów zrobił na uczestnikach wydarzenia imponujące wrażenie. Dzięki Laboratorium członkowie Koła mogli nie tylko zobaczyć w jaki sposób generowana jest energia w naszym systemie elektroenergetycznym, gdy jego zapotrzebowanie jest najwyższe, ale również dowiedzieć się jak wygląda praca degustatora piwa oraz zobaczyć nowoczesne rozwiązania stosowane w przemyśle, które plasują się jako jedne z najnowocześniejszych w Europie.

Każdego dnia po zwiedzaniu zakładów, uczestnicy mieli również czas wolny, który mogli przeznaczyć zarówno na integrację jak również zwiedzanie urokliwych miejsc, w których przyszło im stacjonować.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia składamy podziękowania za wniesiony wkład pracy, zaś uczestnikom Laboratorium za stworzenie niezapomnianej koleżeńskiej atmosfery. Biorący udział w wydarzeniu zapewne zapamiętają je przez bardzo długi czas, z niecierpliwością wyczekując kolejnej edycji.

Liczymy, że w kolejnym roku również nie stanie już nic na przeszkodzie by zorganizować następne Laboratorium!

Sponsorami wydarzenia byli SEP Oddział Gdańsk oraz SSPG – Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej.

Dodaj komentarz