W imieniu Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk z przyjemnością informujemy, że  w listopadzie 2023 roku odbędą się równolegle kolejne edycje dwóch wyjątkowych wydarzeń – 46.Gdańskich Dni Elektryki (w dn. 9-10 listopada) oraz 24.Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka (w dn. 9-12 listopada).

Tematem tegorocznej edycji tych wydarzeń jest „Integracja Energetyki Jądrowej  i Odnawialnych Źródeł Energii”. Naszym celem jest stworzenie profesjonalnego wydarzenia branżowego, w ramach którego przedsiębiorstwa z całego kraju będą mogły nawiązać współpracę biznesową, zaprezentować swoje rozwiązania technologiczne i produkty, a także przedstawić swoją działalność poprzez wygłoszenie referatu.

Oba wydarzenia stworzą sposobność do prezentacji przedsiębiorstw i rozwijanej przez nich technologii oraz do integracji z przedstawicielami środowiska naukowego. W poszukiwaniu ciekawych perspektyw zawodowych zgromadzą studentów z uczelni technicznych z całego kraju, uczniów techników oraz osoby z branży elektrycznej.

Harmonogram Gdańskich Dni Elektryki