Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechniki Gdańskiej zaprasza do udziału konferencji elektroenergetycznej Young Electric Summit. Wydarzenie odbywa się już po raz siódmy, tym razem w budynku Hydromechaniki PG (nr 11) w godzinach 8:45 – 15:30.

W planie wydarzenia znajdują się m. in.: prelekcje pracowników wydziału Elektrotechniki i Automatyki, przedstawicieli przemysłu oraz studentów. Niezwykle ciekawy punkt wydarzenia stanowi panel, w czasie którego wykłady poprowadzą profesorowie z uniwersytetów technicznych w Portugalii oraz odbędzie się debata pt. „Napędzajmy elektromobilność. Porozmawiajmy o paliwach alternatywnych”.

Dodatkowo, przez cały czas trwania wydarzenia odbywać się będą konkursy z nagrodami oraz panel pracodawców, w którym udział wezmą: Energa Operator S.A, Eaton Tczew, SPIE Elbud Gdańsk S.A, Lamel oraz Ferchau.

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez Dziekana Wydziału Elektrotechniki i Automatyki oraz Rektora Politechniki Gdańskiej. Uczestnicy, którzy potwierdzą obecność mogą liczyć na zwolnienia dziekańskie w czasie trwania wydarzenia.

HARMONOGRAM WYDARZENIA – DO POBRANIA