W dniach 26.09-01.10.2022 r. członkowie Studenckiego Koła SEP nr 116, działającego przy Wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, wzięli udział w uroczystości wręczenia nagród w konkursie EUREL International Management CUP (IMC), która odbyła się w Lizbonie, stolicy Portugalii.

W ramach tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu inżynierskiego, organizowanego przez The Convention of National Associations of Electrical Engineers of Europe (EUREL), Studenckie Koło SEP powołało dwie drużyny, które tworzyli studenci Wydziału Elektrotechniki i Automatyki PG.

Członkowie SK SEP PG zajęli I oraz II miejsce w rywalizacji konkursowej, dzięki czemu uhonorowaniem ich zmagań była możliwość uczestnictwa w międzynarodowej konferencji naukowej poświęconej 50. rocznicy założenia organizacji EUREL oraz duma w możliwości reprezentowania SEP Oddział Gdańsk wśród europejskich ugrupowań zrzeszających inżynierów branży elektrycznej obecnych na uroczystości. Ponadto, studenci z SK SEP PG wzięli udział w wycieczce autokarowej z przewodnikiem, na której poznali historyczną przeszłość najbardziej atrakcyjnych zabytków stolicy Portugalii.

SPRAWOZDANIE Z EUREL 2022