Galeria zdjęć.

46. Gdańskie Dni Elektryki oraz 24. Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka już za nami. Oba wydarzenia organizowane przez Oddział Gdańsk Stowarzyszenia Elektryków Polskich w dn. 8-12 listopada br., którym głównym miejscem wydarzenia była Politechnika Gdańska cieszyły się niesamowicie wysoką frekwencją liczącą łącznie kilkaset osób.

7 marca br. w Hotelu Mercure w Gdańsku miały miejsce uroczyste obchody 90-lecia działalności Stowarzyszenia Elektryków Polskich na Wybrzeżu, w wyniku utworzenia „Oddziału Wybrzeża Morskiego SEP”, które do życia powołane zostało w tymże dniu w roku 1932.

44. Gdańskie Dni Elektryki odbyły się w dniach 26-27 października 2021 r. Pierwszy dzień wydarzenia miał miejsce w Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej, natomiast drugi dzień odbył się w Centrum Konferencyjnym Olivia Star.

W dniach 9-10 maja 2019 r. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk po raz 43. zorganizowało Gdańskie Dni Elektryki. GDE oraz wydarzenia mu towarzyszące, odbywały się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej oraz Hotelu Almond w Gdańsku.

Zdjęcia pochodzą z Pomorskiej Gali Energetyki - wydarzenia zorganizowanego w 2018 roku z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk już po raz 42. zorganizowało Gdańskie Dni Elektryki. GDE oraz wydarzenia mu towarzyszące, odbywały się w dniach 26-28 października 2017r. i miały miejsce w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej oraz Hotelu Focus Premium Gdańsk.

W dniu 12 października 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku odbyła się X Edycja Międzyszkolnego Turnieju Szkół Elektrycznych o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk dla uczniów elektrycznych i elektronicznych szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego.

Dnia 12 grudnia 2016 r. Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk Waldemar Dunajewski, postanowił wyróżnić kol. dr inż. Stanisława Wojtasa tytułem SEP-owca roku 2016.

Zdjęcia z wydarzenia mającego miejsce w 2014 roku.

Sponsor strategiczny GDE

Współpracujemy z: