Galeria zdjęć.

W dniach 9-10 maja 2019 r. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk po raz 43. zorganizowało Gdańskie Dni Elektryki. GDE oraz wydarzenia mu towarzyszące, odbywały się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej oraz Hotelu Almond w Gdańsku.

Zdjęcia pochodzą z Pomorskiej Gali Energetyki - wydarzenia zorganizowanego w 2018 roku z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk już po raz 42. zorganizowało Gdańskie Dni Elektryki. GDE oraz wydarzenia mu towarzyszące, odbywały się w dniach 26-28 października 2017r. i miały miejsce w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej oraz Hotelu Focus Premium Gdańsk.

W dniu 12 października 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku odbyła się X Edycja Międzyszkolnego Turnieju Szkół Elektrycznych o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk dla uczniów elektrycznych i elektronicznych szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego.

Dnia 12 grudnia 2016 r. Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk Waldemar Dunajewski, postanowił wyróżnić kol. dr inż. Stanisława Wojtasa tytułem SEP-owca roku 2016.

Zdjęcia z wydarzenia mającego miejsce w 2014 roku.

Partnerzy

Współpracujemy z: