Wszystkie

Spotkanie świąteczno-noworoczne SEP Oddział Gdańsk

19 gru 2025

W dn. 8 grudnia 2025 r. w Hotelu Mercure przy ul. Jana Heweliusza w Gdańsku miało miejsce „Spotkanie Świąteczno-Noworoczne” Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk. Udział w wydarzeniu wzięło blisko 100 uczestników w tym zaproszeni goście na czele z przedstawicielami Trójmiejskich Uczelni Wyższych – Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Spotkanie się w tak licznym gronie było idealną okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień dla członków Oddziału jak również ogłoszenia „SEP-owca Roku 2025” za całokształt działalności społecznej, który przyznany został kol. Andrzej Nowosielski. Wydarzenie to, było także możliwością do złożenia podziękowań wszystkim członkom Komitetu Organizacyjnego 48.Gdańskich Dni Elektryki. Poniżej prezentujemy listę osób wyróżnionych/odznaczonych:

„SEP-owiec Roku 2025”
Andrzej Nowosielski
Koło Terenowe nr 113 przy SEP Oddział Gdańsk

Złota Odznaka Honorowa SEP
Marek Klas
Koło 56 Elektryków Kolejowych
oraz
Janusz Pawelczyk
Koło nr 64 przy LOTOS

Srebrna Odznaka Honorowa SEP
Andrzej Budziłowicz
Koło nr 74 Uniwersytet Morski w Gdyni

Marcin Burzyński, Ireneusz Macholl oraz Bożena Rybiałek
Koło Terenowe nr 113 przy SEP Oddział Gdańsk

Hanna Mastykarz
Koło nr 7 PGE EC Oddział Wybrzeże

Jan Mazur-Czajka
Koło nr 119 przy ZSChiE w Gdyni

Medal im. prof. Mieczysława Pożaryskiego
Grażyna Białek
Koło nr 7 PGE EC Oddział Wybrzeże

List Jubileuszowy
Mieczysław Ronkowski
Koło nr 1 WEiA PG
oraz
Zenon Troka
Koło nr 74 Uniwersytet Morski w Gdyni

Komitet Organizacyjny 48. Gdańskich Dni Elektryki
Patryk Zawadzki – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Kornel Borowski – Przewodniczący ds. naukowo-programowych
Mateusz Kąkol – Główny Koordynator
Marek Behnke
Mateusz Buksa
Jan Bocian
Jaromir Dzienisz
Piotr Homme
Igor Jagodziński
Dominik Kowalski
Paweł Łuczak
Adrian Pluto-Prondziński
Karolina Siemińska
Natalia Witkowska

[ngg src=”galleries” ids=”133″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

 

Więcej aktualności

Wydarzenia

Wyjazd techniczno-integracyjny „Statkiem po trawie” 20.06.2026

W dniu 20.06.2026 Stowarzyszenie Elektryków Polskich koło nr 4 zorganizowało jednodniowy wyjazd techniczno-integracyjny pod hasłem „Statkiem po trawie” na trasie Gdańsk-Elbląg-Buczyniec-Gdańsk dla 31 osobowej grupy. Pierwszy etap szkolenia z hydrotechniki po rozdaniu materiałów szkoleniowych odbył się w autokarze na trasie Gdańsk-Elbląg i obejmował swoim zakresem kanał elbląski wraz z pochylniami, po której statki „jadą po […]

23 czerwca 2026
Bez kategorii

KONKURS NA NOWE LOGO SEP ODDZIAŁ GDAŃSK

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie nowego logo. Celem konkursu jest wyłonienie projektu, który w nowoczesny i atrakcyjny sposób będzie identyfikował Oddział Gdańsk. Na autorów najlepszych prac czeka pula nagród o łącznej wartości 4500 zł. Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa oraz wymagań konkursowych znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej. […]

15 czerwca 2026