Zapraszamy w poniedziałek 3 kwietnia 2023 r. o godzinie 14:00 do siedziby Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Gdańsku przy Alei Rzeczypospolitej 4/155 na spotkanie z Przewodniczącym Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej.
Zaproszenie adresujemy do studentów oraz do inżynierów już pracujących w budownictwie i planujących przystąpienie do egzaminów na uprawnienia budowlane, których posiadanie umożliwia pełnienie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Więcej informacji na stronie internetowej Pomorskiej OIIB:
https://pom.piib.org.pl/2023/03/16/spotkanie-okk-z-inzynierami-i-studentami-03-04-2023-r/
W dniu 20.06.2026 Stowarzyszenie Elektryków Polskich koło nr 4 zorganizowało jednodniowy wyjazd techniczno-integracyjny pod hasłem „Statkiem po trawie” na trasie Gdańsk-Elbląg-Buczyniec-Gdańsk dla 31 osobowej grupy. Pierwszy etap szkolenia z hydrotechniki po rozdaniu materiałów szkoleniowych odbył się w autokarze na trasie Gdańsk-Elbląg i obejmował swoim zakresem kanał elbląski wraz z pochylniami, po której statki „jadą po […]
Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie nowego logo. Celem konkursu jest wyłonienie projektu, który w nowoczesny i atrakcyjny sposób będzie identyfikował Oddział Gdańsk. Na autorów najlepszych prac czeka pula nagród o łącznej wartości 4500 zł. Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa oraz wymagań konkursowych znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej. […]