Wydarzenia

Spotkanie „Klubu Elektryka” – 20 marca 2026 r.

11 mar 2026

Koleżanki i Koledzy!

Zapraszamy osoby należące do Stowarzyszenia Elektryków Polskich i osoby należące do Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz sympatyków na kolejne spotkanie „Klubu Elektryka” organizowane przez SEP Oddział Gdańsk Koło Terenowe Nr 113. Na spotkaniu w piątek 20 marca 2026 roku o godzinie 17:00 w Klubie „Amber AXE” w Gdańsku przy ul. Niterów 29b będą prezentowane firmy HAGER i jej oferta oraz ASTAT Sp. z o.o. i jej oferta obejmująca urządzenia i software przeznaczone do monitorowanie zużywanych mediów.

Ponadto będziemy mogli uczestniczyć w zawodach w rzucaniu siekierami. 🙂

Ale przede wszystkim liczymy na udział osób zainteresowanych podjęciem działalności w Sekcji Instalacji i Urządzeń Elektrycznych, którą chcemy reaktywować w SEP Oddział Gdańsk.

Termin: piątek 20 marca 2026 r. w godz. od 17:00 do 19:00.

Miejsce: klub „Amber AXE” ul. Niterów 29b, 80-864 Gdańsk

Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Pierwszeństwo udziału mają osoby z aktualnie opłaconymi składkami członkowskimi.

W celu zapisania się prosimy o przesłanie zgłoszenia pocztą e-mail na adres nowosielski55@gmail.com. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru członkowskiego w przypadku członków POIIB oraz numeru Koła w przypadku członków SEP.

Lokalizacja: https://maps.app.goo.gl/urdadksEzHH7XyJWA

Więcej aktualności

Wydarzenia

Wyjazd techniczno-integracyjny „Statkiem po trawie” 20.06.2026

W dniu 20.06.2026 Stowarzyszenie Elektryków Polskich koło nr 4 zorganizowało jednodniowy wyjazd techniczno-integracyjny pod hasłem „Statkiem po trawie” na trasie Gdańsk-Elbląg-Buczyniec-Gdańsk dla 31 osobowej grupy. Pierwszy etap szkolenia z hydrotechniki po rozdaniu materiałów szkoleniowych odbył się w autokarze na trasie Gdańsk-Elbląg i obejmował swoim zakresem kanał elbląski wraz z pochylniami, po której statki „jadą po […]

23 czerwca 2026
Bez kategorii

KONKURS NA NOWE LOGO SEP ODDZIAŁ GDAŃSK

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie nowego logo. Celem konkursu jest wyłonienie projektu, który w nowoczesny i atrakcyjny sposób będzie identyfikował Oddział Gdańsk. Na autorów najlepszych prac czeka pula nagród o łącznej wartości 4500 zł. Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa oraz wymagań konkursowych znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej. […]

15 czerwca 2026