W dniu 4 grudnia br. firma OLMEX KMB Sp. z o.o., w ramach cyklicznych spotkań „Klubu Elektryka” SEP Oddział Gdańsk, przeprowadziła seminarium poświęcone kompensacji mocy biernej. Uczestnicy wydarzenia otrzymali m.in. praktyczne wskazówki dotyczące doboru i eksploatacji układów oraz wzięli udział w krótkiej dyskusji. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.
Celem spotkań organizowanych w ramach Klubu Elektryka jest promowanie wiedzy technicznej oraz wymiana doświadczeń pomiędzy specjalistami branży.
[ngg src=”galleries” ids=”132″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]
W dniu 20.06.2026 Stowarzyszenie Elektryków Polskich koło nr 4 zorganizowało jednodniowy wyjazd techniczno-integracyjny pod hasłem „Statkiem po trawie” na trasie Gdańsk-Elbląg-Buczyniec-Gdańsk dla 31 osobowej grupy. Pierwszy etap szkolenia z hydrotechniki po rozdaniu materiałów szkoleniowych odbył się w autokarze na trasie Gdańsk-Elbląg i obejmował swoim zakresem kanał elbląski wraz z pochylniami, po której statki „jadą po […]
Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie nowego logo. Celem konkursu jest wyłonienie projektu, który w nowoczesny i atrakcyjny sposób będzie identyfikował Oddział Gdańsk. Na autorów najlepszych prac czeka pula nagród o łącznej wartości 4500 zł. Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa oraz wymagań konkursowych znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej. […]