Wydarzenia

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM – 07.05.2026 r. (Członkowie SEP i POIIB)

21 kwi 2026

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na bezpłatne seminarium dla członków SEP oraz POIIB, które odbędzie się w dn. 7 maja br. (czwartek) w godz. 16.30 – 20.00. 

Temat przewodni: „Nowoczesne rozwiązania w infrastrukturze elektroenergetycznej: dobór transformatorów SN, zasilanie stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz magazynowanie energii

Miejsce: Gdańsk, ul. Rajska 6 – budynek Domu Technika – „Sala Inżynierów” (II piętro).

Tematyka:
1. Transformatory SN – dobór rodzaju i mocy w zależności od obciążenia, warunków środowiskowych i parametrów eksploatacyjnych
2. Infrastruktura ładowania EV – rosnące zapotrzebowanie na moc, ograniczenia sieci oraz rozwiązania jak Dynamic Load Management i stacje z magazynami energii.
3. Magazyny energii – wymagane badania normowe oraz zakres testów realizowanych przez ZPUE SA.

Prowadzący szkolenie:
1. Hubert Kania – ZPUE SA
2. Janusz Chilicki – ZPUE SA

W programie wydarzenia planowana jest przerwa kawowa z poczęstunkiem.

W celu zapisu prosimy o przesłanie odpowiedzi na poniższą wiadomość na adres: nkoldys@sep.gda.pl, podając:

Członkowie POIIB
Imię i nazwisko oraz nr członkowski

Członkowie SEP
Imię i nazwisko oraz nr Koła (do którego są Państwo przypisani)

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem wydarzenia jest Koło nr 133 POIIB przy SEP Oddział Gdańsk.

Więcej aktualności

Wydarzenia

Wyjazd techniczno-integracyjny „Statkiem po trawie” 20.06.2026

W dniu 20.06.2026 Stowarzyszenie Elektryków Polskich koło nr 4 zorganizowało jednodniowy wyjazd techniczno-integracyjny pod hasłem „Statkiem po trawie” na trasie Gdańsk-Elbląg-Buczyniec-Gdańsk dla 31 osobowej grupy. Pierwszy etap szkolenia z hydrotechniki po rozdaniu materiałów szkoleniowych odbył się w autokarze na trasie Gdańsk-Elbląg i obejmował swoim zakresem kanał elbląski wraz z pochylniami, po której statki „jadą po […]

23 czerwca 2026
Bez kategorii

KONKURS NA NOWE LOGO SEP ODDZIAŁ GDAŃSK

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie nowego logo. Celem konkursu jest wyłonienie projektu, który w nowoczesny i atrakcyjny sposób będzie identyfikował Oddział Gdańsk. Na autorów najlepszych prac czeka pula nagród o łącznej wartości 4500 zł. Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa oraz wymagań konkursowych znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej. […]

15 czerwca 2026