W dn. 8 grudnia 2022 r. w Hotelu Mercure przy ul. Jana Heweliusza w Gdańsku miało miejsce „Spotkanie Świąteczno-Noworoczne Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk”. Udział w wydarzeniu wzięło niemal 100 uczestników w tym zaproszeni goście na czele z przedstawicielami Trójmiejskich Uczelni Wyższych – m.in. Dziekanem WE Uniwersytetu Morskiego w Gdyni prof. dr hab. inż. Krzysztofem Góreckim oraz dr hab. inż. Mirosławem Wołoszynem – Dziekanem WEiA Politechniki Gdańskiej. Spotkanie się w tak licznym gronie było idealną okazją do wręczenia medali, odznaczeń i wyróżnień dla członków Oddziału, w tym przyznania tytułu „SEP-owca Roku 2022” za całokształt działalności społecznej kol. Michałowi Makuratowi. Wydarzenie to, było także możliwością do złożenia podziękowań wszystkim członkom Komitetu Organizacyjnego odpowiedzialnego za realizację tegorocznej edycji Gdańskich Dni Elektryki. Poniżej prezentujemy listę osób wyróżnionych/odznaczonych:

Tytuł „SEP-owiec Roku 2022”
Michał Makurat

Patryk Dąbrowski
Maciej Dobrodziej
Dawid Sirocki

Wszystkim uczestnikom wydarzenia serdecznie dziękujemy za miłą i koleżeńską atmosferę.