Dnia 7 maja 2021 roku o godzinie 12:00 na platformie wideokonferencyjnej Zoom odbyła się piąta już edycja wydarzenia Young Electric Summit. W tym roku, mimo sytuacji pandemicznej, zdecydowano się kontynuować tradycję, ale w nieco innej formie. Nowość polegała na całkowitym przeniesieniu wydarzenia do sieci. Zarówno konferencja jak i szkolenia przeprowadzono z wykorzystaniem platform odpowiednio Zoom oraz MS Teams.

Celem YES! Gdańsk jest wyjście naprzeciw potrzebom studentów oraz stworzenia im okazji do zaczerpnięcia wiedzy od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej. Tegoroczna edycja skupiła się na konferencji, podczas której trzech prelegentów, wykładowców Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej wygłosiło prelekcje na tematy związane z szeroko pojętą energetyką.

Pełna relacja z wydarzenia dostępna jest pod tym adresem

Komitet YES! Gdańsk 2021