Jesteś studentem semestru dyplomowego studiów pierwszego stopnia?
Spróbuj swoich sił w konkursie organizowanym przez SEP Oddział Gdańsk „Na Najlepszą Pracę Dyplomową Inżynierską”
To proste:

1) Twoja praca jest z zakresu Elektrotechniki, Elektroniki lub Energetyki ?

2) Pracę dyplomową oceniono przynajmniej na 4,5 ?

Tyle wystarczy, żeby zgłosić się do konkursu i powalczyć o cenne nagrody oraz uznanie w środowisku SEP, czyli największej organizacji naukowo-technicznej w Polsce.

Główną nagrodą za najlepszą pracę dyplomową jest nagroda pieniężna w wysokości 5000 zł.

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca również zostaną hojnie nagrodzeni:

2 miejsce – 3000 zł, 3 miejsce – 2000 zł.

Celem, jaki przyświeca idei konkursu jest promowanie wybitnych studentów w środowisku SEP i ułatwienia im rozpoczęcia kariery zawodowej, bądź naukowej.

Dzięki temu konkursowi, studenci którzy podejmą ambitne tematy oraz włożą w przygotowanie pracy dużo wysiłku, będą mieli okazję otrzymać w nagrodę nie tylko wysoką ocenę ,ale także wynagrodzenie pieniężne.

Chcesz podjąć wyzwanie i mieć szanse na lepszy start zawodowy? Wiesz o tym, że dyplom to nie wszystko i warto budować swoje CV w oparciu o konkretne osiągnięcia?

Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!!!
Czekamy na zgłoszenia do 30 kwietnia 2018 r.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na www.sep.gda.pl/konkurs