Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Komitet Organizacyjny Gdańskich Dni Elektryki 2016, w skład którego wchodzą studenci Wydziału Elektrotechniki i Automatyki należący do Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich, otrzymał tegoroczną nagrodę „Złote Lwiątko” przyznawaną przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej. Nagrodę przyznano w kategorii „Konferencja i szkolenie”, honorując tym samym bardzo wysoko ocenianą organizację jednej z największych imprez branży elektrycznej na Pomorzu.

Nagrody „Złote Lwiątko”, które zostały wręczone w dniu 16.12.2016 r. na dorocznej Gali Aktywności Studenckiej organizowanej przez Samorządu Studentów PG, są przyznawane w ośmiu kategoriach na podstawie głosowania całej społeczności studenckiej Politechniki Gdańskiej.